ISSN 2312-3265 e-ISSN 2313-2116
Процес рецензування рукописів, напевно, є одним із найважливіших етапів публікування результатів серйозних наукових досліджень. Саме для забезпечення високих стандартів якості матеріалів, які публукуються в нашому журналі всі рукописи проходять анонімне рецензування незалежними експертами - фахівцями в конкретній галузі.
У журналі застосовано подвійне "сліпе" рецензування, тобто особи рецензентів та авторів статей невідомі учасникам цього процесу. Тому позитивна чи негативна оцінка рукопису залежить лише від якості форми та змісту пропонованої статті.
Водночас, листи редакторові, рецензії на книги, інформаційні листи та інші види матеріалів не підлягають рецензуванню. Кожний поданий рукопис повинен обов'язково містити анотації двома мовами, вступ (огляд літератури), методи, результати, дискусію, висновки та перелік використаних джерел. Наявність цих компонентів - головна передумова скерування статті на рецензію. Рецензування триває зазвичай близько чотирьох місяців, після чого редакція інформує автора/ці про рішення рецезента, надсилаючи їм листа на електронну пошту.
Форма рецензента містить такі пункти:
Авторам потрібно мати на увазі, що ВСІ статті мають переваги та недоліки. Відтак, якщо рукопис відхилено, але дослідження має гарні перспективи, рецензент обов'язково запропонує шляхи покращення праці й заохотить авторів до повторного подання.
Creative Commons «Attribution» 4.0 WorldWide.